Головна » 2017 » Июнь » 26 »

БУДЕМО ЗДОРОВИМИ

Сьогодні, 26 червня 2017 року, на подвір’ї  Селидівської загальноосвітної гімназії  відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика з вуличними тренажерами.  До 85-річниці Донецької області такий подарунок навчальні заклади міста отримали завдяки міській владі. Гімназистів, вчителів, батьків привітав  голова Селидівської міської ради  Ремізов В.В. На заході були присутні почесні гості -  начальник відділу освіти Соломахіна О.О., заступник голови Селидівської міської ради Передрій Я.Є., начальник господарчої групи Охомуш І.Л.  Директор гімназії Куцева А.А., гімназисти, батьки висловили слова подяки за можливість приділити більше уваги зміцненню здоров’я. З наповненням та можливостями спортивного майданчика присутніх ознайомили інструктори – учні гімназії. Всього на майданчику встановлено 9 тренажерів, на яких учні зможуть розвивати різні групи м’язів. Відтепер діти зможуть покращувати своє здоров’є не лише на уроках фізкультури, а й на перервах.

Переглядів: 127 | Додав: Administrator | Рейтинг: 5.0/1