Головна » 2017 » Сентябрь » 14 »

День Японії  в гімназії

2017 рік оголошено роком Японії в Україні. Так день 11 вересня в гімназії присвятили саме знайомству з культурою цієї країни. Про чудову країну, її надзвичайну красу розповіла виставка композицій «Японія – квітка сонця». Найбільшу гордість відчували першокласники (кл. кер. Міщенко А.М.), бо їх композиція – результат сумісної роботи з батьками.

У цей сонячний день до гімназії  завітали «справжні» мешканці Японії.

Традиційно у бібліотечній тиші гімназисти познайомилися з мовою хокку. Бібліотекар гімназії Шафієва А.Ю. познайомила учнів 1(5)-3(7) класів з японським мистецтвом.

У співпраці наша сила. Учні 4(8) класу відвідали міську бібліотеку, де залюбки розширили свої знання, активно брали участь у вікторині та пізнавально провели час з господинею бібліотеки Рудіч М.Я.

Переглядів: 70 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0