Головна » 2017 » Сентябрь » 22 »

Щороку в усьому світі 22 вересня проводиться Міжнародний день без автомобілів. Його мета -  дотримання принципів свідомого екологічного способу життя,відповідального ставлення до навколишнього середовища та скорочення шкідливих викидів у повітря. До цього дня 21 вересня учні Селидівської загальноосвітньої гімназії разом з педагогами активно долучилися до проведення відповідних заходів. Учні на велосипедах, роліках, скейтах проходили смуги перешкод, демонстували майстер- класи з керування цими засобами, брали участь у інформаційній вікторині " Знай та виконуйте правила ПДР, яку підготували учні 6(10) класу.  Учні 1(5) класів разом з шефами 5(9)-А класу були учасниками веселих змагань. На відповідних станціях діти співали пісні,  відповідали на питання вікторини, декламували вірші, відгадували ребуси, загадки. Перемогла дружба. Але найголовніше учні зрозуміли, що завдяки таким заходам, спільним зусиллям можна зробити навколишнє середовище нашого міста та країни чистішим!

>>Фото Звіт<<

Переглядів: 74 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0