Головна » 2017 » Сентябрь » 29 »

До дня ветеранів

Жити добрими думками, добрими справами-бути в гармонії з собою. Приділяти увагу, дарувати гарний настрій, надавати допомогу учні гімназії готові щоденно. З самого відкриття навчального закладу організовано шефство гімназистів над людьми похилого віку. Вони відвідують їх, вітають зі святами, запрошують на заходи, надають посильну допомогу. Ветерани Другої світової, педагогічної праці, діти війни із задоволенням діляться своїми спогадами, життєвим досвідом.

Другий рік учнів гімназії єднає дружба з Територіальним центром соціального обслуговування. Гімназисти охоче відгукнулись на запрошення та взяли  участь в акціях «Онуки за листуванням», «Нитка Аріадни». До Дня ветеранів передали книги для поповнення бібліотеки  цього закладу для людей похилого віку.

Комісія примирення та соціального захисту учнівського  самоврядування

Переглядів: 55 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0