Головна » 2017 » Сентябрь » 30 »

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ У ГІМНАЗІЇ

Вчитель – важливе слово в житті кожної людини. Вчителі – це ті люди, які допомагають  дитині днем за днем пізнавати оточуючий світ. Надзвичайно теплі спогади залишилися у кожного з нас про першу вчительку, яка відкрила нам світ науки. Вчителі не тільки віддають нам багато свого власного життєвого досвіду, але щоденно  вчать бути ввічливими, чесними, щирими і впевненими у собі особистостями. І саме в цей день хочеться подякувати їм, залишивши яскраві і теплі відчуття на серці кожного. Напередодні свята, члени президентської ради, організатори класів та випускники  запропонували велику кількість ідей щодо святкування Дня вчителя. Так, 29 вересня у стінах гімназії вирували позитивні емоції, створюючи теплу і дружню атмосферу. Зранку цього дня учні 5(9)-А прикрасили повітряними кульками сходи  гімназії. Вітальними листівками вчителів привітали учні 1(5)-А та 5(9)-Б класів. Цього дня учнями 5(9)-А класу для вчителів була організована святкова пошта. На кожній перерві працювала «Музична вітальня». Улюблені пісні вчителів, музичні відео кліпи, презентації привітань дарували гарний настрій усім вчителям гімназії. Щирі посмішки від спогад викликала  фотовиставка «Шкільні роки наших вчителів», не залишивши нікого байдужим. Всі класні колективи приклали зусилля для створення неповторної святкової атмосфери для своїх найулюбленіших вчителів.

Переглядів: 50 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0