Головна » 2017 » Октябрь » 27 »

30 років добра і милосердя

27 жовтня гімназисти із задоволенням вітали міську жіночу організацію з ювілеєм. З 1987 року у нашому місті працює організація, яку очолила мудра, працьовита жінка з добрим серцем та щирою душею – Фоміна Г.М. Протягом 30 років змінювалися члени жіночої організації , але не змінювалося одне – велике бажання зробити добро іншим людям.  Учасниками святкової програми, вже неодноразове, стали учні 3(7) кл. (кл. кер. Кучко О.О.) Сценарій вітання «Жіночій організацій – 30 років» написала учениця 5(9)-Б кл. Васнєцова Ксенія, яка у власних віршах передала щирість та повагу жінкам, які плідно працюють заради щастя та добробуту інших.  Дякуємо за співпрацю Савченку Владиславу – учню 5(9) -А класу, який працював на святі фотокореспондентом. У фото він відобразив святкові миттєвості цього дня. Яскравий костюмований виступ гімназистів був завдяки нашим батькам – Зеленській В.А. Протягом багатьох років учні, їх батьки  та педагоги гімназії  з радістю беруть  активну участь у благодійній акції «Милосердя», соціальних акціях «Ми проти СНІДУ» тощо. Сподіваємося, що наша дружба буде тривати, а добрі справи та любов накопичуватися!

>>Повний фотозвіт<<

Всім працівникам жіночої організації дякуємо за працю, за добре серце, за відданість справі, за щирість!

Переглядів: 26 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0