Головна » 2017 » Ноябрь » 10 »

СВЯТО «КЛАСНІ -ПЕРШОКЛАСНІ»

10 листопада 2017 року учні 1(5)-3(7) класів, батьки, вчителі та гості зібралися на традиційне свято «Класні-першокласні». Наші найтепліші слова вдячності класним керівникам 1(5)-х класів – Міщенко А.М., Старко О.М., учням та батькам першокласників. Бо саме завдяки їх активності, небайдужості, ініціативності свято було проведено в новому сучасному форматі. І дійсно, це було класно! На святі лунали веселі пісні, автором яких була мама - Хомич О.В., глядачі побачили нові танцювальні постановки у виконанні дітей та дорослих. Свою майстерність демонстрували юні музиканти, художники, гумористи, а спортсмени презентували присутнім сучасні види спорту : карате, бокс, косіки-карате. Хочеться відмітити і неперевершений  святковий вигляд наших першачків! Всіх присутніх зі святом привітали директор гімназії Куцева А.А., завідувач методичним кабінетом відділу освіти м. Селидового Панасенко В.В. та батьки гімназистів, побажавши першокласникам щасливого дитинства, успіхів у навчанні, наполегливості, здійснення мрій, миру та добробуту. Наприкінці свята глядачі гучними оплесками ще раз привітали першокласників, а батьки вручили їм солодкі подарунки. Фотовиставка «Наші першачки 2017», яку разом з батьками підготували діти, ще ближче познайомила гімназистів з  учнями 1-х класів. Висловлюємо слова вдячності батькам, які брали активну участь у підготовці та проведенні цього свята: Гурєвських Н.А., Атаманенко Ю.Є., Наткіній К.В., Федоровій Т.О., Бунецькій Є.О., Гусевій К.С., Бондаренко В.М., Житній І.Є., Журі Т.М., Козловій О.В., Самофаловій І.В., Степаненко В.В., Хомич М.В., Черняк С.О., Елларян Т.А., Костіній А.А., Пенчук Т.О.

>>Повний Фотозвіт<<

Сподіваємося на подальшу співпрацю в розвитку та вихованні наших дітей!

Переглядів: 181 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0