Головна » 2017 » Ноябрь » 18 »

Молодь - майбутнє України

16 -17 листопада делегація у складі учнів Селидівської загальноосвітньої гімназії  Медвецькій О. (5(9)-Б), Міхедькіної В. (6(10) кл.) та педагога – організатора Борульник В.Г. представляли Донецьку область на Всеукраїнському учнівському форумі «Молодь – майбутнє України», який відбувся в мальовничому місті Полтавської області Горішні Плавні. Мета форуму -  розвиток молодіжного руху шляхом формування  життєвих навичок необхідних для побудови європейського суспільства, набуття комунікативної компетентності, вміння працювати з інформацією, використовувати її для взаєморозуміння молоді різних регіонів. На базі ЗОШ №2 зібралися понад 90 учасників - 27 команд з 10 областей України. Форум проходив під патронатом міського голови Горішньоплавнівської міської ради, відділу освіти, відділу у справах сім’ї та молоді, служби у справах сім’ї та молодіжної політики у рамках реалізації проекту «Центр глобального молодіжного партнерства». Програма форуму була дуже насиченою, пізнавальною та цікавою. На урочистому відкритті учасників привітали директор ЗОШ №2 та керівник проекту Пікуль Людмила Олексіївна, гості та партнери. Основна робота учасників форуму була сконцентрована у роботі комітетів, які детально працювали за темами: глобальні  цілі сталого розвитку – 2030, підтримка хорошого здоров’я, чиста вода і належні санітарні умови, мир і справедливість, співпраця заради досягнення цілей. Частиною програми форуму були майстер - класи, проведені модераторами - вчителями ЗОШ№2: «Віночок українських пісень», «Ойра», «Полтавські галушки» та «Виготовлення ляльки – мотанки». Найяскравішим моментом був Вечір Дружби, на якому всі учасники змогли поспілкуватися та познайомитися. Ранок 17 листопада розпочався з флешмобу - зарядки « Добрий ранок, Україно!», який зарядив учасників бадьорістю та гарним настроєм. Цього дня одним із завдань комітетів було проведення соцопитування серед мешканців м. Горішні Плавні з питань розвитку держави, здоров’я її нації та екологічного стану країни. Соцопитування показало, що основною проблемою населення є не інформованість з питання цілей сталого розвитку країни. У цей день для учасників був організовано та проведено квест – гру «Майбутнє країни». Протягом дня велася підготовча робота щодо презентації напрацювань комітетів. На урочистому закритті усі учасники форуму та їх команди були нагородженні сертифікатами. Участь у Всеукраїнському форумі учнівської молоді допомогла учасникам команд розкрити своє «Я», знайти нових друзів, розширити світогляд, спланувати стратегію щодо змін у країні!

Переглядів: 100 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0