Головна » 2017 » Ноябрь » 21 »

УКРАЇНЦІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ

21 листопада 2017 року – День Гідності і Свободи. У цей день ми думаємо про майбутнє,  але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за свободу країни. Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні на початку XXI століття, а також вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Саме цього дня учні 9-11 класів Селидівської загальноосвітньої гімназії та учні 10 класу ЗОШ №6 разом з вчителями зібралися на тематичну лінійку з нагоди визначення Дня Гідності і Свободи.  Цей захід націлений на вшанування подвигу, мужності, стійкості, відданості, патріотизму громадян, які не пошкодували  власного життя задля оновлення Української держави. Саме ці народні герої відстояли національні інтереси та європейський вибір України, визначили цивілізаційний щлях для майбутніх поколінь.  Разом з вчителем історії та права Шашкіною Л.М. творча група учнів 4(8) класу у складі: Максимчук М., Максимової О., Дзюби В., Паульса А., Капленка В., Шульги О., Лободи В. нагадали про свідомість, національну гідність та прагнення йти шляхом демократичних перебудов. У бібліотеці учні змогли познайомитися з виставкою « Будьмо ж гідними!», яку підготували бібліотекар гімназії Янковська Н.В. разом з бібліотечною комісією президентської ради. На виховних годинах гімназисти ще раз згадали події Революції Гідності.

Ми – українці подаємо історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує  їх довкола спільної мети.

Переглядів: 65 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0