Головна » 2017 » Ноябрь » 23 »

Ще один крок до демократичних змін!

У рамках Всеукраїнської програми освіти для демократичного громадянства «Демократична школа» 23 листопада 2017 року учні, батьки та вчителі Селидівської загальноосвітньої гімназії знову зустрілися з тренерами  Філіпенко Т.М. та Рибак І.М. Активними учасниками зустрічі стали учні Резник Маргарита, Унгурян Марко, Приходька Анна, Ларкін Артур, Тєлєбєнєв Віталій, Карпачова Людмила, Злобіна Анастасія, батьки гімназистів  Щерба І.В., Гур’євських Н.А. та педагоги Куцева А.А., Авілова Н.П., Жабіна Ю.О., Борульник В.Г. Вже майже рік  гімназія працює в рамках цієї програми, тож прийшов час обговорити питання: чи відбулися зміни в навчальному закладі, у чому вони полягають, що ще необхідно здійснити для того, щоб кожен учасник навчально- виховного процесу відчув себе важливою частинкою суспільства? Під час зустрічі всі учасники мали можливість висловити свою точку зору, поділитися враженнями.

Спільними зусиллями були визначено сфери, які потребують вдосконалення. Поступили на розгляд пропозиції від дітей щодо  створення вільної зони WI-FI, випуску електронної газети класними колективами, оформлення президентською радою килиму ідей та найактуальніше -  створення бази інформаційної підтримки.

Тренерам дякуємо за співпрацю, досвід, спілкування. Їх підтримка та віра в нас вселяє впевненість у невідворотність демократичних змін у нашому навчальному закладі. Зустріч закінчилася обговоренням чудової ідеї: проведення обласного учнівського форуму шкіл – учасників Всеукраїнської програми «Демократична школа». Впевнені, що це буде яскравою подією нашого демократичного майбутнього.

Переглядів: 80 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0