Головна » 2017 » Ноябрь » 24 »

«Донбас – мій рідний краї»

23 листопада 2017 року в м. Святогорську відбулася Щорічна  обласна історико-краєзнавча  конференція учнівської молоді «Донбас – мій рідний краї».

До участі в заході було запрошено учасників еколого-пошукової групи, учнів Селидівської загальноосвітньої гімназії Марченко Євгенію, щербу Інесу та їх керівника, вчителя географії, Міщенко Ангеліну Михайлівну. Учасники конференції обмінялись досвідом і результатами своїх краєзнавчих досліджень. На пленарному засіданні підведено підсумки та нагороджено переможців і призерів обласних конкурсів.

Грамотою за зайняте ІІ місце в напрямі «Географія рідного краю» відзначено еколого-пошукову групу Селидівської загальноосвітньої гімназії і її керівника Міщенко А.М. за їх дослідження «Екологічний стан навколишнього середовища у м. Селидове».

Вітаємо і бажаємо нових злетів і перемог!

Переглядів: 63 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0