Головна » 2017 » Ноябрь » 27 »

Участь у десятій ювілейній конференції

23-26 листопада 2017 року у м. Святогірськ традиційно відбулася Х Всеукраїнська історико – краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно – Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття». Понад 200 учасників конференції представили результати своєї пошуково  - дослідницької діяльності. Конференція була організована та проведена департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації спільно з  Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді (м. Краматорськ) та Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді (м. Київ). Цього року в мальовничому куточку Святогір’я у дитячому – оздоровчому таборі «Перлина Донеччини» зібралися представники не тільки з України, а і з Польщі, Чехії, Білорусії, Грузії, Німеччини, Швейцарії. Програмою конференції було передбачено роботу секцій за напрямами краєзнавчих досліджень. На секції «Географічні та геологічні особливості Південно- Східної України» свою дослідницьку роботу з теми «Вирощування озимої пшениці з урахуванням природно- кліматичних умов (на прикладі м. Селидового Донецької області) захищала учениця 6(10) класу Селидівської загальноосвітньої гімназії Борульник Олександра, керівник роботи - вчитель географії та економіки Міщенко А.М. На розгляд журі була представлена нова стратегія вирощування озимої пшениці. Бо саме нашому місту, у зв’язку із скрутним станом вугільної промисловості, необхідно термінове відродження аграрного виробництва. На  секції працювало журі у складі: К.В. Кабанова, методист туристсько – краєзнавчого відділу ОЦКТ, О.В. Булдакова, кандидат історичних наук, доцент, завідувач туристсько – краєзнавчого відділу ОЦКТ , які мали змогу познайомитися з науковими, змістовними, цікавими роботами учнівської молоді, поспілкуватися з їх авторами та керівниками. На секції свої дослідницькі роботи представили учасники з різних міст: Чернігів, Бахмут, Запоріжжя, Торецьк та ін. Кожен учасник конференції отримав сертифікат та збірник краєзнавчих дослідницьких робіт «Південно – Східна Україна : зі стародавності у ХХІ століття» у двох томах, на сторінках якого  розміщений матеріал його дослідницької роботи. Незважаючи на те, що усі учасники були з різних куточків України і світу, їх об’єднувала загальна проблема збереження національної   історико – культурної спадщини, відродження та примноження традицій свого регіону.

Переглядів: 44 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0