Головна » 2017 » Ноябрь » 27 »

Згадуємо, шануємо, пам’ятаємо

25 листопада українці відзначають День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Вся нація у цей день схилила голову в жалобі. Мільйони свічок, поминальні дзвони і хвилина мовчання сповістили світові про 85 – річницю трагедії великої європейської нації. До цього дня у Селидівський загальноосвітній гімназії було проведено низка виховних заходів, спрямованих на ознайомлення учнів із страшними сторінками історії України, на виховання особистісних рис громадянина України, патріотизму,співчуття та людяності. Так 24 листопада,  колективи 1(5)- 7(11) класів взяли участь у акції «Запали свічку», пригадавши трагічні події минулого. У цей день учні 5(9)-А класу поклали корзину пам’яті до пам’ятного знаку нашого міста. 27 листопада учні 6(10) класу : Злобіна А., Марченко Є., Тичний Д., Броднікова Є., Янковська К., Бережний Д., Демченко Д., Гелецька А. разом з вчителем історії та права Шашкіною Л.М. підготували та провели для учнів 5(9)-Б -6(10) класів годину пам’яті «Жнива скорботи». Гімназистів зворушили історичні факти комп’ютерних презентацій, а саме,що жодна війна не забрала за такий короткий час стільки людських життів, як голод. Також гімназистами були оформлена тематична виставка «Пам’яті жертв голодомору». Рано чи пізно, але обов’язково кожна людина і весь народ осмислить своє минуле. Нарешті, прийшов час говорити про це після десятиліть мовчання.

Переглядів: 47 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0