Головна » 2017 » Ноябрь » 30 »

Інформування про  мінну небезпеку

На сьогоднішній день саме питанню з мінної небезпеки приділяється особлива увага. Завдяки великій підтримці Всесвітньої організації UNICEF,  Данській Раді у Справах Біженців та Данській Групі з Розмінування  постійно проводяться заходи серед дорослих та дітей щодо інформування з цієї теми. Протягом листопада місяця інструкторами з інформування про мінну небезпеку Максимовою О.Є., Борульник В.Г. були організовані та проведені зустрічі з учнями 1(5)-3(7) класів. Під час заходів учнів отримали нові знання з цього питання, повторили правила безпечної поведінки та ін. Гімназисти отримали флаера з анкетою «Супер команда проти мін», книгу  з коміксами, наліпки із зображенням супергероїв. А найголовніше, ще раз впевнилися, що життя і здоров’я людини – це безцінний скарб.

Переглядів: 26 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0