Головна » 2017 » Декабрь » 5 »

Зустріч з заступником міністра юстиції України

1 грудня 2017 року у м. Курахове на базі гімназії «Престиж» відбулася зустріч учнів 8-11 класів та педагогів навчального закладу з заступником міністра юстиції України, викладачем Києво –Могилянської  академії - Петуховим С.І., яка була організована вчителем історії та права Філіпенко Т.М. У рамках Всеукраїнської програми «Демократична школа» учні Селидівської загальноосвітньої гімназії  Бондаревська А., Злобіна А., Білоус Є., Мураєнко Д. разом з педагогом – організатором Борульник В.Г. відвідали цей захід. Під час зустрічі були розглянуті важливі питання, щодо перспектив працевлаштування молоді у нашій країні, розумного вибору вищого навчального закладу. Сергій Ігорович порадив молоді використовувати можливості сьогодення, вчитися працювати у команді однодумців, бути впевненими у собі та не пасувати перед труднощами.

Переглядів: 42 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0