Головна » 2017 » Декабрь » 7 »

День збройних сил України

6 грудня – День збройних сил України. Саме в цей день учні 6,7 і 10 класів Селидівської загальноосвітньої гімназії та педагоги завітали з музичними вітаннями до військовослужбовців 46 окремого батальйону  спеціального призначення «Донбас Україна». У цей день на шикуванні новобранці дали присягу на вірність державі, українському народу. На святковому концерті командир батальйону нагородив відзнаками та подяками найкращих захисників бригади. З вітальними словами до воїнів звернулися мери м. Селидового Ремізов В.В., м. Лозова Харківської області, селищний голова смт Михайлівка, заступник генерального директора ДП «Селидіввугілля» Шевченко О.М., директор гімназії Куцева А.А., заступник директора гімназії з виховної роботи Авілова Н.П. та ін., які від щирого серця побажали усім присутнім мирного неба, щасливого життя, міцного здоров’я, добробуту, братерської підтримки, мужності та сили, гідно захищати кордони нашої рідної землі. Подарунки - обереги, малюнки,зроблені власноруч гімназистами, нехай зігрівають своїм теплом та любов’ю наших захисників. Бо саме завдяки їм, мешканці нашого міста можуть мирно працювати, навчати дітей, добувати вугілля. Усіх переповнювали неймовірні враження від поїздки. Дуже сподобалась екскурсія по військовій частині, ознайомлення з різними видами військової техніки та зброї, смачний обід польової кухні та солодощі! Щиро дякуємо за небайдужість, підтримку та організацію цієї поїздки нашим батькам родині Деркач.

Переглядів: 54 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1