Головна » 2017 » Декабрь » 21 »

ДАРУЙТЕ ДОБРО

Майже цілий місяць грудень шкільне життя учнів Селидівської загальноосвітній гімназії пройшло під гаслом «Добрі справи від добрих сердець». За цей час було зроблено багато корисних справ. Разом з батьками, вчителями гімназисти взяли активну участь у благодійних акціях «Допоможемо ровеснику», «На крилах янгола», «Милосердя», «Подаруй іграшку другові», «Вітаємо захисників України», «Здійсни диво», «Зі святом Миколая!». За цей час були зібрані м’які іграшки, солодощі, канцтовари, постільна білизна, дитячі книги, варення, грошова допомога гімназистам-ровесникам , які перебували довгий час на лікуванні.

На передодні свята Миколая  на дива  чекають і діти, і дорослі люди.  19 грудня в гімназії традиційно проводиться  День добра. Ранок цього дня розпочався незвичайно! До гімназистів, вчителів, всіх працівників з маленькими ангелочками завітав  Миколай, подарувавши слухняним учням солодощі, а дорослим - щирі привітання.

В цьому році День добра було продовжено в територіальному  центрі соціального обслуговування м. Селидового, де живе близько 50 людей похилого віку. Гімназисти разом з заступником директора з виховної роботи Авіловою Н.П., педагогом – організатором Борульник В.Г. та головою ради гімназії Щербою І.В. завітали з концертною програмою та подарунками. Теплим, гостинним прийомом, усмішками, оплесками дякували бабусі і дідусі гімназистів за турботу та увагу у цей святковий день. На прощання були щирі сльози радості та подяки, прохання приїжджати знову, щоб зігріти своєю любов’ю та увагою тих, хто так цього потребує. Від щирого серця дякуємо батькам, бабусям наших гімназистів за добрі серця, небайдужість, людяність, підтримку : Гур’євських Н.А., Гасіч Г.О., Бондаренко В.М., Самофаловій І.В., Журі Т.М., Гусевій К.С.,Семененко Н.Г., Бережній Л.І., Сімаковій А.В., Пенчук Т.О., Кліценко Н.Ю.,Клименко Т.В., Федоровій Т.О., Міненко О.М., Зеленській В.А., Іщун О.В., Гребенюк Т.В., Мартиненко О.М., Терещенко В.М., Капленко І С., Роговець О.Г., Крутько С.М., Попік Н.А., Кутковій Л.О., Ларкіну К.А., Білоус М.Г., Тичній О.В., Максимову В.В., Тарану С.В. та іншім.

Переглядів: 150 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0