Головна » 2017 » Декабрь » 26 »

26.12.2017 в гімназії пройшло засідання педагогічної ради з наступним порядком денним:

1. Створення емоційно-благополучного освітнього середовища як основна формування здоров’язбережувальної компетенції:
  • Психологічний мікроклімат в учнівських колективах гімназії (Жабіна Ю.О.).
  • «Від позитивних емоцій до глибоких знань» з досвіду роботи            (Артьомова О.О.).
  • «Від емоційно-позитивного вчителя - до емоційно-благополучного освітнього середовища» (Петрик Н.П.).
  • Практикум свідомого позитиву (Максимова О.Є.).
  1. Про рівень навчальних досягнень учнів у І семестрі 2017-2018 навчального року (Фоменко Н.В.).
  2. Виконання Програми розвитку освіти «Освіта Селидового в європейському вимірі 2017-2020 роки» (Петрик Н.П.).
  3. Вісті з курсів (Германович Л.В., Чернова С.Є., Носова Н.М.).
  4. Про стан викладання історії та художньої культури (Петрик Н.П.).
  5. Про стан викладання географії, фізики (Фоменко Н.В.).

Ухвалили:

1. Вчителям-предметникам взяти до уваги і використовувати в практичній діяльності засоби створення позитивного мікроклімату й запобігання емоційному вигорянню.
  2. Вчителям-предметникам взяти до уваги інформацію щодо результатів I семестру 2017-2018 навчального року.

Продовжити реалізацію індивідуально-диференційованого підходу щодо обдарованих і здібних учнів; учнів, які мають 1-2 оцінки достатнього або середнього рівнів.

1. Педагогічному колективу забезпечити виконання заходів щодо реалізації Програми розвитку освіти «Освіта Селидового в європейському вимірі 2017-2020 роки» (додається).
  2. Вчителям-предметникам взяти до уваги інформацію з курсів.

Активніше впроваджувати в практичну діяльність інноваційні підходи.

1. Шашкіній Л.М., вчителю історії
    1.  Узагальнити досвід проведення уроків, присвячених пам’ятним датам, відомим історичним особистостям.
    2. Забезпечувати умови для реалізації та розвитку потенціалу здібних та обдарованих учнів засобами навчальних предметів суспільного циклу.
    3. Використовувати можливості суспільних дисциплін для формування свідомої активної особистості учня.
  2. Вчителю Міщенко А.М. підготувати на засідання природничо-математичної кафедри виступ на тему «Організація науково-дослідницької роботи учнів (із досвіду роботи)».
  3. Вчителю фізики Германович Л.В. забезпечити системну, якісну, планову підготовку учнів 7(11) класу до ЗНО.

Вчителю фізики Ромаш М.В.  забезпечити на уроках реалізацію індивідуального і диференційованого підходу з метою розкриття потенціалу сильних учнів.

>>Матеріали педради<<

Переглядів: 61 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1