Головна » 2017 » Декабрь » 27 »

З НОВИМ РОКОМ ВІТАЄМО…

Одна з найяскравіших, довгоочікуваних подій у гімназійному житті – новорічні свята. Напередодні Нового року 26-27 грудня гімназійна родина у святковому колі зібралася на новорічні заходи. З перших хвилин  зимові пригоди казкових героїв заінтригували глядачів своєю таємничістю. Святкові програми, які підготували учні 2кл.та 4 кл. подарували усім присутнім та учасникам чудовий настрій і позитивні емоції. Урочисто всіх вітали Снігуронька ( Третьякова К., Лобода В.), Попелюшка (Руда Т.), Снігова Королева (Кравченко А.), Мавка (Стахміч Ю.), Баба –Яга (Куровський І.), Зима (Анкушева Д.), розбійники (Вличко Є., Дьомінов К.), охоронці (Паульс А., Косовський П.), відьмочки (Фурсова П., Цимбаліста А.), бізнесвумен (Резник М.) та інші. Феї Торяник М., Краснопер А.,Гришина О. учениці 4(8) кл. приготували зимові новорічні розваги для учнів 3-4 класів. А бешкетниці  Гелецька А. та Уткіна В., учениці 6(10) класу, провели чудову розважальну програму для учнів 1-4 класів, продемонстрував свою  творчість в організації ігор. Образ Діда Мороза майстерно розкрив учень 6(10) класу Шевченко О.

На хутір поблизу Диканьки потрапили глядачі разом з учнями 6(10) класу. Там їх зустрічали веселий Чорт (Марченко Є.), красуня Оксана (Білоус Є.), щирий Вакула (Бережний Д.), чарівниця Солоха (Злобіна А.),  неймовірний Пацюк (Жалілова Є.). Ворожіння циганок, запальні танці, веселі сценки та пісні, які підготували гімназисти, були пречудовими.

Усіх присутніх з Новим 2018 роком привітала директор гімназії Куцева А.А. та побажала міцного здоров’я, гарного родинного відпочинку та здійснення найзаповітніших мрій. Слова вдячності за підготовку та проведення свят класним керівникам: Германович Л.В., Носовій Н.М., Косолап О.О., музичному керівнику Голубенко Г.М., педагогу-організатору Борульник В.Г. Дякуємо нашим батькам за вишукані новорічні костюми, які надали святам чарівності. Проведення новорічних свят стало чудовим завершенням навчального семестру та початком зимових канікул!

Переглядів: 175 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1