Головна » 2018 » Январь » 12 »

Демократія починається з тебе

Важливу роль у формуванні вільної особистості та відповідального громадянина відіграє  демократичне середовище і можливість практичного досвіду демократичної участі у житті навчального закладу. Під час зимових канікул в рамках  Всеукраїнської  програми «Демократична школа» у гімназії проведено два  заняття «Демократія починається з тебе». Через тренінгові вправи учні обговорювали зміст поняття «демократія», визначали свою готовність до демократичних змін. Під час виконання творчих справ гімназисти мали можливість  діяти за законами демократії, впроваджувати отримані знання на практиці. Обговорюючи питання про ефективну роботу  команди, учасники визначили напрямки своєї подальшої діяльності в  учнівських колективах. Ці тренінгові заняття сприяли формуванню вміння слухати і чути один одного, не боятися виносити на розгляд проблеми, обговорювати кожну з них, досягати розуміння та спрямовувати зусилля всіх на досягнення спільної мети.

Переглядів: 110 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1