Головна » 2018 » Январь » 22 »

Глобальні проблеми людства

Глобальні проблеми - проблеми, що стосуються всього людства. Вони зачіпають взаємини між країнами світової спільноти, відносини між суспільством і природою, питання спільного вирішення ресурсозабезпеченості. Глобальні питання вимагають і глобальних відповідей - широкого міжнародного співробітництва для їх вирішення.

23 січня у 6(10) класі пройшов урок-конференція на тему: «Глобальні проблеми людства». Учні-спеціалісти підготували цікаву інформацію про глобальні проблеми в світі. Учні, які були журналістами, ставили доповідникам дуже цікаві питання. На конференції були висунуті такі теми:

- ПРОБЛЕМИ ВІЙНИ І МИРУ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

- Екологічна проблема

- Сировинна проблема

- Енергетична проблема

- Демографічна проблема

- Продовольча проблема

- Проблема подолання відсталості країн, що розвиваються

- Проблема освоєння Світового океану

- Проблема тероризму

- Проблема наркоманії

- Проблема СНІДУ

Ми розібрали далеко не всі глобальні проблеми, які стоять перед людством. Сподіваюся, що ви зрозуміли головне: глобальність проблем потребує таких же глобальних, загальних дій.

Сьогодні людство стоїть перед вибором: або воно мобілізує всю силу сучасної науки і техніки, щоб з їх допомогою швидко вирішити всі проблеми нашого часу, або деградацію біосфери зупинити буде вже неможливо.

Переглядів: 69 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1