Головна » 2018 » Январь » 23 »

День Соборності України

День 22 січня 1918 року залишиться в історії українського народу як свято Соборності України. Це був один з найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація. Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності, який є одним із найбільших державних свят нашої країни. З метою формування національної свідомості учнів, виховання у них патріотизму і гордості за свою державу цього дня у Селидівській загальноосвітній гімназії було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру: виступи лекторської групи учнів 5-Б класу - Мурадян Б.,Чиркова О., Яницька А.,Моісеєнко Т. та вчителя історії та права Шашкіної Л.М. «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави», виховні години «Моя Україна – єдина країна», перегляд фільмів «Акт Злуки: відтворення історичної правди», «22 січня – День Соборності України». У навчальному закладі були організовані тематичні виставки «Соборна, вільна, самостійна». З самого ранку всі учасники навчально-виховного процесу взяли участь у флеш-мобі «Перлина - Україна!» Дякуємо за чудову організацію святкового ранку Медвецькій О., Міхедькіній В., Сидоровій В. На перервах лунали українські пісні, а організували веселий відпочинок Щерба І. та Косовський П. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – створення духовно багатої, великої й демократичної України.

Переглядів: 106 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0