Головна » 2018 » Январь » 29 »

Курс на зміни

Одне з найважливіших завдань освіти - навчити молодь бути активними громадянами. Протягом року гімназія працює в рамках Всеукраїнської програми «Демократична школа». Педагоги, батьки та учні впроваджують демократичні зміні в усі аспекти гімназійного життя. Проведення тренінгів «Демократія починається з тебе» дало можливість оцінити роботу за цим напрямком. Тренінгові заняття проводили досвідчені педагоги – заступник директора з виховної роботи Авілова Н.П., педагог - організатор Борульник В.Г., соціальний педагог Жабіна Ю.О. Вперше для набуття демократичного досвіду такої роботи було залучено старшокласників: Глушича Валерія, Жалілову Євгенію, Медвецьку Олександру, Гришину Олену, Косовського Павла, Краснопер Анастасію. Тренінги проходили в дружній атмосфері, учасники за допомогою різноманітних вправ, навчальних ситуацій, спільних обговорень, відмітили позитивні зміни у суспільному житті гімназії.

Що змінилося у житті гімназії? Учні зазначили, що вони відчули більшу свободу думки та слова, результативним стало партнерство вчителів та учнів, засноване на довірі, значно підвищився рівень прояву ініціативи щодо наповнення змістовного гімназійного життя. Але проблемою залишається: вміння спілкуватися, висловлення своєї думки, дієвої пропозиції. Насправді, досвід, який діти отримують впродовж шкільних років, має величезний вплив на їхнє становлення як громадян. Сьогодні школа  повинна допомагати учням вчитися, як керувати власним життям, критично мислити, працювати в команді й брати на себе відповідальність та розвивати навички, які необхідні для життя у демократичному суспільстві. Саме реалізація програми «Демократична школа» допомагає формувати громадські та соціальні компетентності гімназистів.

>>Повний фотозвіт<<

Переглядів: 82 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1