Головна » 2018 » Февраль » 1 »

Крокуємо разом до демократії

Демократичне шкільне середовище починається з демократичного педагогічного колективу. У Селидівській загальноосвітній гімназії продовжено проведення тренінгів «Демократія починається з тебе». В перший день лютого вчителі навчального закладу під час тренінгових вправ підводили підсумки демократичних змін, які відбулись у всіх сферах життя гімназії під час участі у Всеукраїнській програмі «Демократична школа». Вони відмітили, що впродовж року всі учасники навчально-виховного процесу стали більш ініціативними, відкритими, готовими прийти на допомогу в разі необхідності, учнівське самоврядування гімназії спрямувало свою діяльність на заохочення гімназистів брати активну участь у суспільних справах. Разом з батьками учні організували неповторне свято «Класні – першокласні», за ініціативою президентської ради учнівського самоврядування провели День добра для людей похилого віку територіального центру соціальної допомоги,  привітали з Днем захисника України воїнів батальйону спецпризначення «Донбас», провели зустріч з учасниками АТО «Чоловіча розмова» тощо. Педагоги відмітили не лише високу результативність участі у програмі. Одним з позитивних моментів цієї діяльності також є   визначення проблем для подальшої роботи в усіх сферах  діяльності гімназії. «Демократична школа» для педагогічного колективу гімназії - це  не лише проект, а скоріш за все школа життя. Віримо, що всі разом гімназійною  родиною ми навчимося жити за принципами демократії.

Переглядів: 77 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1