Головна » 2018 » Февраль » 8 »

Демократична школа: крокуємо разом

Навчати основам  демократії – це завдання не лише школи. Формування понять про демократичні принципи життя починається в родині.  В кожній - свої погляди на виховання, навчання, але всі батьки бажають створити для дітей умови комфортного демократичного клімату  у навчальному закладі. Наскільки батьківська спільнота підготовлена до сприйняття демократичних змін, в чому вони вже відбулися і до чого ще прагнути нам усім разом-про це йшлося на тренінгу для батьків «Разом до демократичного життя».  Тренери Авілова Н.П , заступник директора з виховної роботи , та Борульник В.Г., педагог-організатор,  розпочали  з вправи, під час якої учасники визначилися, хто і як розуміє поняття «демократія», та відчули єдність думок, за допомогою практичних завдань, спільних обговорень опанували інформацію щодо змін у демократичному учнівському середовищі. Батьки  впевнились, що гімназійне  життя побудовано на демократичних засадах. Тренінг  відбувся в дружній атмосфері. Наші батьки освічені в питаннях організації всіх аспектів навчально-виховного процесу,  творчі, ініціативні, активні учасники всіх заходів, акцій, тому по праву можуть  об’єктивно оцінити роботу,  проведену в гімназії в рамках участі у Всеукраїнській програмі «Демократична школа».  Педколектив гімназії з гордістю сприйняв позитивні коментарі  та з розумінням поставився до зауважень та рекомендацій членів піклувальної ради, які взяли  участь у тренінгу. Тож до демократичного майбутнього наших дітей успішно крокуємо разом!

Переглядів: 89 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2