Головна » 2018 » Февраль » 22 »

Проект ігрового майданчика «Країна мрій»

Впродовж 2016-2017 навчального року команда учнів Селидівської загальноосвітньої гімназії «Світочі добра» разом з капітаном команди Щербою Інесою та вчителем – модератором Борульник В.Г., працюючи в рамках Всеукраїнського проекту «Відкривай Україну», долучилися до програми «Активні громадяни».  У травні місяці ініціативною групою учнів був розроблений соціальний проект ігрового майданчика «Країна мрій». Мета проекту – створення умов, за яких перебування дітей у дитячому садку «Чайка» зробить цей час цікавішим. Адже саме в дитячому садку діти знаходяться переважну частину свого щасливого та безтурботного дитинства. Чому у нас виник саме такий проект? З моменту заснування гімназії з вихованцями та педагогічним колективом ДНЗ№ 1 «Чайка» налагоджені тісні, партнерські стосунки. Кожного року гімназисти відвідують малечу дитячого садка з тематичними виступами, музичними програмами, є учасниками благодійних акцій «Подаруй книгу малечі», «Подаруй іграшку дитині». У серпні місяці програмою Активні громадяни було затверджено для фінансування 7 проектів від команд «Відкривай Україну». І одним з них був і наш проект. Для реалізації проекту соціальної дії Британською радою було виділено міні – грант у розмірі 15 тис. грн. Сьогодні робота в рамках проекту, налагодження партнерських стосунків та оформлення відповідної документації триває. Завдяки реалізації такого проекту з’явиться можливість замінити старі ігрові елементи дитячих майданчиків на сучасні гойдалки, пісочницю. Втіливши цю ідею у реальність, у дітей з’явиться бажання щодня з радістю відвідувати дитячий садок. Це дуже добрий результат нашої спільної роботи!

Переглядів: 126 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1