Головна » 2018 » Март » 3 »

Перші успішні кроки у науку

16 лютого 2018 року відбувався другий тур ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України відділення «Хімії та біології». На секції «Медицина» свою роботу захищала учениця 7(11) класу Селидівської загальноосвітньої гімназії Пікельна Марія. У першому турі обласних перегонів – контрольній роботі з біології – Марія отримала кращий результат. На другому турі презентувала свою дослідницьку роботу з теми «Вивчення та оцінка мікробіологічних показників умов навчально-виховного процесу в Селидівській загальноосвітній гімназії». Демонструючи глибокі пізнання з теми дослідження, Марія впевнено відповіла на всі запитання членів журі і виборола друге місце.

Вітаємо Марію і ії наукового керівника – Ангеліну Михайлівну Міщенко з перемогою!

Переглядів: 150 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0