Головна » 2018 » Март » 16 »

МИ НАДІЯ ТВОЯ, УКРАЇНО!

16 березня у стінах Селидівської  загальноосвітньої   гімназії відбулася подія, яку з нетерпінням чекала уся гімназійна родина, – традиційне урочисте свято «Зірковий Олімп-2018», свято вшанування переможців міських олімпіад та творчих конкурсів, свято ії величності науки. На високому рівні підготували і провели цей захід учні 5(9)-Б класу (кл.кер. Шашкіна Л.М.) Якщо подивитися на статистику, треба відзначити, що цей рік видався успішним і «урожайним». Нам є ким пишатися: завдяки потужному потенціалу  учні гімназії підтвердили високий рівень знань у масштабі не тільки міста, але і області. Гімназисти здобули 43 призових місця, взявши участь у олімпіадах з 14 предметів, – це 49% від усіх призових місць. Враховуючи перемоги у творчих конкурсах , найактивнішими серед класів стали: ІІІ місце – 7(11) клас, ІІ місце 5(9)-Б клас. Очолив список переможців  6(10) клас. На обласному рівні гідно представили наше місто 26 учнів. На святі кожен переможець був відзначений грамотою відділу освіти та отримав  винагороду за старанність: солодкий подарунок від ради гімназії. Участь в олімпіадах, творчих конкурсах – це щоденна робота на уроках та після них, в гімназії та вдома, з досвідченими вчителями та самостійно. Піднятися на вершину слави допомогли гімназистам такі якості, як наполегливість, жага знань, допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи, талановитих вчителів, дбайливих та турботливих батьків. Наступною сторінкою свята стало нагородження педагогів, які запалили нові зірочки у піднебессі перемог. Батьки призерів, які здобули перемогу у  декількох  олімпіадах, отримали подяку від педагогічного колективу гімназії: це родини Міхедькіних, Ларкіних, Броднікових, Пікельних. З теплими словами привітань звернулися до усіх присутніх директор гімназії Куцева А.А. та вчителі гімназії, які проводили церемонію нагородження: Косолап О.О., Кучко О.О., Носова Н.М., Чижаковська І.В., Міщенко А.М., Германович Л.В., Шашкіна Л.М. Свято пройшло в піднесеній атмосфері, залишивши в серцях учнів, батьків та вчителів незабутні враження. Бажаємо юним обдаруванням постійно підвищувати рейтинг міста та гімназії, надалі підкорювати вершини знань, здобуваючи нові перемоги, йти упевнено до мети, пам’ятавши слова: «Тільки цілеспрямована особистість досягне поставленої мети!»

Переглядів: 81 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1