Головна » 2018 » Март » 16 »

Олімпійське лелеченя-2018

16 березня 2018 року у спортивному залі Селидівської загальноосвітної школи №2 проводилися спортивні змагання для юних спортсменів міста. Учні навчальних закладів м. Селидового та учні Цукурінської філії ЗОШ №6 залюбки взяли участь у міському етапі Всеукраїнського спортивно – масового заходу «Олімпійське лелеченя». Такий захід проводиться у місті  кожного року і спрямований на популяризацію олімпійських ідей, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, виховання у юного покоління патріотизму, благородства, дружби та взаємоповаги. Цього року конкурсну програму оцінювало журі у складі: Колеснікова А.І.- спеціаліст відділу освіти з виховної роботи Селидівської міської ради та Бутікова С.І. - методист з виховної роботи ЦТДЮ. На урочистому відкритті свята учасників змагань привітали Колеснікова А.І. та директор ЗОШ №2 Корчагіна О.В., побажавши майбутнім чемпіонам  здоров’я, наснаги, успіхів та нових перемог. Команди навчальних закладів міста ретельно готувались до змагань: підготували яскраві емблеми, цікаві назви команд та гучні девізи, а найголовніше -протягом двох місяців займалися фізичною підготовкою. Комбінована естафета, яку провела вчитель фізкультури гімназії Чижаковська І.В., проходила в шаленому азарті та неймовірно позитивному ритмі. Адже всі команди вдало виконали усі етапи естафети, а вони були різними: біг «по сходинках», біг з підбиттям повітряної кульки, біг, обертаючи скакалку вперед, стрибки «по купинах» та інші. При виконанні відповідних етапів естафети команди боролися за кожну секунду загального часу. Також усі команди продемонстрували відмінні знання і під час олімпійської вікторини «Знавець олімпійського спорту». Кожна вдала відповідь, чіткий рух, правильно виконана вправа, спритність в естафеті наближали команди до перемоги. За результатами змагань І місце виборола команда Цукурінської філії ЗОШ № 6, ІІ місце посіла команда ЗОШ №1, а ІІІ місце зайняла команда ЗОШ №6. За свою наполегливість і прагнення до перемоги переможці змагань були нагородженні грамотами відділу освіти. У цей день всі учасники свята отримали величезне задоволення та заряд бадьорості. А найголовніше те, що діти отримали безліч позитивних емоцій, відчули себе майбутніми олімпійцями, знайшли нових товаришів. Саме завдяки таким змаганням у дітей виникає бажання до спортивних занять фізичною культурою та спортом.

Переглядів: 74 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0