Головна » 2018 » Март » 27 »

Я І ДЕМОКРАТІЯ

26 березня 2018 року в рамках Всеукраїнської програми «Демократична школа» в Селидівській загальноосвітній гімназії відбулася зустріч з тренерами Тетяною Філіпенко та Галиною Ломакіною. Під час заходу проаналізовано роботу за два роки. Безумовно, зроблено багато: налагоджені партнерські відносини з молодіжною платформою ««START UP», територіальним центром соціального забезпечення м. Селидового, воїнами – захисниками 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна», у Facebook створено групу для обміну інформацією, для учнів, батьків та вчителів, розроблено та проведено цикл тренінгів «Демократія починається з мене», разом з батьками учні частково реалізували ідею щодо створення гімназійного радіо, встановлено зв'язок з Донецьким молодіжним дебатним центром. Учасники зустрічі відмітили, що між учнями та вчителями підвищився рівень порозуміння, створені умови для прояву ініціативи учнів. Дякуємо тренерам та усім присутнім за плідну співпрацю та ґрунтовний аналіз нашої роботи. Продовжуємо працювати командою далі й втілювати нові ідеї!

>>Повний фотозвіт<<

Переглядів: 111 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1