Головна » 2018 » Март » 29 »

29 березня 2018 року згідно з планом пройшло засідання педагогічної ради.

1. Про виконання рішення педради від 01.03.2018 року.
  2. Творчий звіт вчителів, які атестуються (Шашкіна Л.М., Германович Л.В., Чернова С.Є., Борульник В.Г., Голубенко Г.М., Корнюхова В.Л., Кучко О.О.,    Чижаковська І.В., Куцева А.А.).

Характеристика вчителів, які атестуються (Петрик Н.П., Авілова Н.П., Старко О.М.).

1. Профільне навчання: проблеми і знахідки:
  • щодо особливостей організації профільного навчання у  2017-2018 навчального році (Фоменко Н.В.);
  • з досвіду реалізації профільного навчання (Косолап О.О., Артьомова О.О., Германович Л.В.).
  1. Про визначення претендентів на нагородження золотими та срібними медалями (Петрик Н.П.. Чернова С.Є.).
  2. Про стан роботи з ЦЗ (Фоменко Н.В.).
  3. Про стан викладання фізичної культури (Петрик Н.П.).
  4. Про стан викладання основ здоров’я .

Ухвалили

І. Інформацію взяти до уваги.

ІІ.

1. Схвалити характеристики діяльності вчителів Борульник В.Г., Германович Л.В., Голубенко Г.М., Корнюхової В.Л., Куцевої А.А., Кучко О.О., Чернової С.Є., Шашкіної Л.М., Чижаковської І.В.

2.  Взяти інформацію з досвіду вчителів до відома.

ІІІ.

1. Продовжити впровадження в 7(11) класі математичного і філологічного профілю навчання у 2018-2019 навчальному році.
  2. Визнати ефективною і доцільною організацією двопрофільних класів.
  3. Виходячи з освітніх запитів батьків і учнів 5(9)-х класів визначити на 6(10) клас 2018-2019 навчального року профілі навчання, математичний (+ української філології).
  4. Використати можливості варіативної складової навчального плану для організації до профільного навчання у 9-х класах з української мови та математики у 2018-2019 навчальному році.

ІV. Вважати претендентами на нагородження золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» учнів 7(11) класу:

Бондаревську Анастасію Андріївну

Пікельну Марію Олегівну

Соловйову Альону Володимирівну

Хацько Катерину Юріївну

V.

1. Прийняти до відома інформацію.
  2. Продовжувати роботу щодо підтримання в готовності до використання засобів системи управління, зв’язку та оповіщення.
  3. Здійснювати навчання працівників шляхом проведення інструктажів.
  4. Практичне відпрацювання навичок і закріплення методичного матеріалу здійснити в будь-який без попереджень в День ЦЗ – 18 квітня 2018 року.
  5. Навчання постійного складу формувань ЦЗ розпочати 25.02.2018, завершити 28.12.2018.

VІ.

1. Вчителю фізичної культури Чижаковській І.В.
    1. Продовжити роботу щодо створення безпечних умов і дотримання вимог безпеки життєдіяльності на уроках фізичної культури й під час проведення фізкультурно-масових заходів.
    2. Систематизувати й оформити матеріали щодо реалізації індивідуального методичного проекту «Формування здоров’язбережувальної компетентності як умови успішного навчання і розвитку особистості».
    3. Презентувати матеріали щодо реалізації проекту на засіданні природничо-математичної кафедри.

VІІ.

1. Вчителям Старко О.М., Міщенко А.М.:
    1. Зосередити увагу на формуванні практичних навичок здорового способу життя.
    2. Активізувати роботу з учнями шляхом залучення їх до проектної діяльності, різноманітних конкурсів.
    3. Впроваджувати у навчально-виховний процес інноваційні педагогічні технології.
Переглядів: 150 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1