Головна » 2018 » Март » 29 »

Тижня дитячої та юнацької книги

Згідно наказу відділу освіти та річного плану роботи, з метою виявлення кращих читачів, їх відношення до книги, розвитку творчого потенціалу дитини, з 26.03 – по 30.03.2018р. у гімназії проводився Тиждень дитячої та юнацької книги.

Основною метою усіх заходів було залучення учнів  до читання книг, популяризація творів українських поетів та письменників, виховання у дітей бережливого ставлення та поваги до книги, любові до рідної історії та культури.

Розпочався Тиждень літературною грою «Сторінками знайомих книжок». Учні 10 класу мали можливість перевірити свої знання з літератури шкільної та позашкільної програми та переконатись наскільки уважними вони є при читанні .

Для 9 класу проводилась інформаційна гра «Моя країна -Україна». Діти згадували історичне минуле нашої держави, культурні та народні звичаї і традиції, за словесними характеристиками впізнавали українських письменників і поетів, були перекладачами та екскурсоводами.

У гімназії була створена виставка книжок гімназистів «Світ читацьких захоплень». Діти приносили свої улюблені книги з домашньої бібліотеки.  Найбільш активними були учні 1(5)-А класу. Приємно було спостерігати бесіди юних читачів біля цієї виставки. Тут був обмін враженнями, рекомендаціями і самими книжками. Такий захід допоміг бібліотекарю та вчителям розкрити гімназистів з іншої сторони, показавши їх читацькі інтереси та захоплення. Недаремно існує вислів: «Книги – наші друзі», тому було цікаво дізнатись -  які «друзі» є у наших учнів.

У бібліотеці була створена  книжкова виставка «Cучасна дитяча проза», де розміщались  книги українських і світових письменників, надрукованих з 2005 року.

29 березня у міській дитячій бібліотеці  відбулось  свято Книги,  яке відвідали найкращі читачі  серед 1 (5)-2 (6)х класів.

Усі діти з задоволенням приймали участь у бібліотечних заходах.

В цілому Тиждень дитячої  та юнацької книги у гімназії пройшов  задовільно. Головне, що було цікаво, повчально та весело для учнів гімназії. Усі матеріали викладені на сайті гімназії.

Переглядів: 46 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0