Меню
Головна » 2018 » Апрель » 5 »
14:00

Виховуємо разом

4 квітня 2018 року  в гімназії відбулися загальногімназійні  батьківські збори. Традиційно обговорення питань виховання   підлітків розпочали з аналізу роботи гімназії. Директор  Куцева А.А. проаналізувала результативну участь гімназистів у предметних олімпіадах та творчих конкурсах, підкреслила роль батьків у створенні умов для інтелектуального зростання та реалізації потенціалу  учнів. Алла Анатоліївна вручила подяки батькам , які надали допомогу в організації поїздок гімназистів  для участі в обласному етапі олімпіад, підготовці та проведенні загально гімназійних заходів.

У рамках місячника пожежної безпеки на батьківські збори були  запрошені заступник начальника 63 ДПРЗ ГУ ДСНС  України у Донецькій області, старший лейтенант служби цивільного захисту Тищенко В.В. та інспектор відділення запобігання надзвичайним ситуаціям 63 ДПРЗ ГУ ДСНС  України у Донецькій області, старший лейтенант служби цивільного захисту Оленяк О.Г. Вони нагадали батькам про  правила пожежної безпеки у побуті та зупинились на алгоритмі дій у раз виявлення мінної   загрози.

Психолог гімназії Максимова О.Є. надала батькам поради щодо попередження та корекції  психологічних проблем у вихованні  підлітків.

Переглядів: 168 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]