Головна » 2018 » Апрель » 5 »

Ці правила має знати кожен!

Міни і вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. Цей жах триває і зараз. 4 квітня офіційно проголошено Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги у діяльності, пов’язаної з розмінуванням. З метою підвищення рівня мінної безпеки дітей та захисту їх від вибухонебезпечних предметів для учнів гімназії були проведені бесіди з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами. На виховну годину до учнів 1(5)-Б класу завітала інформаційна група: учениці 5(9) –Б класу Моісеєнко Тетяна та Стефанішина Дар’я. Інструктори з мінної небезпеки Жабіна Ю.О. та Борульник В.Г. разом з дівчатами ще раз провели бесіду для малечі щодо поводження з невідомими предметами та пристроями, нагадали про дії  у разі знаходженні вибухонебезпечного пристрою. Наприкінці заходу кожен учень отримав пам’ятку з правилами безпеки. 4 квітня питання про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами, у разі їх виявлення, були розглянуті на загальногімназійних батьківських зборах. Заступник начальника частини 63 ДПРЧ-13  ДПРЗ ГУДСНС Тищенко В.В. повідомив батьків гімназистів про мінну безпеку, про дії у разі знаходження невідомих предметів та інше. Знання правил мінної безпеки допоможе нам зберегти власне життя та вберегти близьких від біди!

Переглядів: 49 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0