Головна » 2018 » Апрель » 10 »

Творимо добро разом!

Вже другий рік гімназисти, та їх батьки  разом з педколективом гімназії мають тісний зв'язок із мешканцями відділення стаціонарного догляду для постійного проживання м. Гірник. Активно залучаються та беруть участь у благодійних акціях: «Онуки за листуванням», «Нитка Аріадни», «Книга для бабусі». З концертними програмами учні відвідують бабусь та дідусів, передаючи від батьків гімназистів гостинці та вітання до свят: Святого Миколая, 8 березня, до дня людей похилого віку. Так 10 квітня учні Селидівської загальноосвітньої гімназії Анкушева Д., Тєлєбєнєв В., Масло Д. разом з педагогом – організатором Борульник В.Г., вчителем інформатики Олексиком Д.А. та заступником голови гімназійної ради Гурєвських Н.А. традиційно відвідали бабусь та дідусів відділення стаціонарного догляду для постійного проживання м. Гірник. Бабусі, які там перебувають, отримали пасхальні подарунки (паски, крашанки, фрукти, чай) та головне — відчули свято Великодня, а також тепло, підтримку та впевненість у тому, що вони не самотні. Завдяки цій зустрічі, ці старенькі бабусі, знову відчули, що вони потрібні, що про них не забувають. Завідувач, працівники та мешканці закладу від щирого серця подякували гостям за візит, чудові привітання, гостинці, пригостили дітей солодощами та запросили і надалі відвідувати їх.

Переглядів: 38 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0