Головна » 2018 » Апрель » 13 »

День цивільного захисту

13 квітня 2018 року в гімназії пройшов День цивільного захисту. Мета заходу полягала в тому, щоб перевірити і закріпити теоретичні знання, уміння й навички з ЦЗ, набуті протягом навчального року.

Вранці в класах пройшли виховні години, для яких були обрані форми, що дозволили учням продемонструвати знання і практичні навички щодо дій під час виникнення надзвичаних ситуацій природного характеру:

1-А кл. Порядок дій при НС «Захисти своє життя»

1-Б кл. Вікторина «Моє безпечне життя»

2 кл.  Інтерактивний урок «Сили природи»

3 кл. Інтерактивна гра «Я за безпечне життя»

4 кл. Інтерактивна гра «Моя поведінка під час НС»

5-А кл. Усний журнал «Готовність на всі 100%»

5-Б кл. Інтерактивна гра «Жити та захищати себе в НС»

6 кл. Квест «Безпека на всі 100%»

7кл. Вікторина «Безпека під час природних катастроф»

У заходах брали безпосередню участь представники учнівського самоврядування, а також шефи. Відзначено високий організаційний рівень виховних годин, активність і обізнаність учнів в питаннях безпеки.

Учнівським колективам було запропоновано впродовж дня створити колажі про правила поведінки під час стихійних лих.

Планом Дня ЦЗ було передбачено й проведення комплексного об’єктового тренування: о 8.45 за сигналом «Увага всім!» здійснено навчальну евакуацію. Під час «тривоги» чітко спрацювали всі підрозділи й формування ЦЗ. Рятувальна ланка забезпечила виведення всіх учнів і працівників з будівля згідно плану евакуації. Це було зроблено за 1 хвилину 39 секунд. Були готові надати першу долікарську допомогу члени санітарного посту.

Аналіз проведених заходів здійснено на заключній лінійці.

• цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Штаб ЦЗ гімназії бажає всім мирного неба та безпечних умов життя.

Переглядів: 63 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0