Головна » 2018 » Апрель » 16 »

Демократія розширює границі

Демократичне суспільство передбачає право кожного на власну думку, її висловлювання, але дуже важливо бути почутим. Саме ці завдання закладено правилами гри «Дебати ». Селидівська загальноосвітня гімназія налагодила зв`язок із Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром.16 квітня 2018 року відбулась очікувана зустріч із методистом цього центру Наталією Запішною. Вона молода, творча, креативна, прагне до всього нового. Захоплюється методикою проведення дебатів та з радістю ділиться власним досвідом. Вона познайомила учнів 6(10) класу з історією та особливостями ведення дебатів. Метою гри є розвиток лідерських, лінгвістичних, інтелектуальних і соціальних навичок та умінь, здібностей вести переговори та дискусію. Робота почалась з розподілу команд – опонентів: уряд і опозиція. Під час пробних дебатів обговорювалось питання: «Чи потрібно вводити обов’язкову шкільну форму?». За рішенням суддів переможцем вийшла команда уряду. Після обговорення помилок була проведена друга спроба участі у дебатах з теми «Сувора диктатура краща за слабку демократію?». Під час спільної роботи учні отримали нові знання про правила проведення дебатів, систему аргументів, тез, питань і відповідей. Це ще один крок до демократичного суспільства. Тож, крокуємо разом!

Переглядів: 97 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0