Головна » 2018 » Апрель » 19 »

Перші сходинки у світ науки

Одним з пріоритетних напрямків в роботі гімназії є організація науково-дослідницької роботи учнів. Педагогічний колектив прагне сформувати в старшокласників творчий підхід до подолання труднощів, бажання, засвоюючи технологію наукового пізнання, активно впливати на оточуючий світ.

З 1999 року в гімназії працює наукове товариство гімназистів. В поточному навчальному  році в рамках НТГ працювало 26 учнів 4(8)-7(11) класів.

17-18 квітня 2018 року пройшли спільні засідання предметних кафедр гімназії і НТГ, на яких успішно були захищені 24  роботи з історії, української та англійської мови, української та зарубіжної літератури, художньої культури, математики, фізики, біології, екології, географії, визначенні кращі дослідження.

На спільному засіданні НТГ та історико-філологічної кафедри присуджено дипломи

І ступеню – Глушич Валерію, учню 6(10) класу, за роботу з теми: «The main differences between the English in music and literally language. Perspectives of studying English using songs of popular bands», науковий керівник Чернова С.Є.;

ІІ ступеню – Васнєцовій Ксенії, учениці 5(9)-Б класу, за роботу теми: «Моя мальовнича країна», науковий керівник Шашкіна Л.М.;

ІІІ ступеню – Марченко Євгенії, учениці 6(10) класу, за роботу з теми: «Символізм як стильова течія в українській літературі на прикладі творчості Михайла Коцюбинського», науковий керівник Косолап О.О.

Спільним рішенням природничо-математичної кафедри і НТГ присуджено дипломи

І ступеню – Бондар Юлії, учениці 5(9)-Б класу, за роботу з теми:  «Застосування електродвигунів на прикладі компресора», науковий керівник Германович Л.В.;

ІІ ступеню – Роговець Юлії, учениці 5(9)-А класу, за роботу з теми: «Радіація та навколишнє середовище», науковий керівник Германович Л.В.;

ІІ ступеню – Медвецькій Олександрі, учениці 5(9)-Б класу, за роботу з теми: « Графіки – художники», науковий керівник Артьомова О.О.;

ІІІ ступеню – Демченко Дар’ї, учениці 6(10) класу, за роботу з теми: «Наркотичні речовини. Вплив на організм людини, їх місце в соціумі», науковий керівник Старко О.М.

Крім того, наукова спільнота гімназії висловила подяки за високі результати в науково-дослідницькій роботі, творчу активність і глибоке усвідомлення цінності наукового підходу до життя учням-учасникам обласних науково-практичних конференцій і конкурсів:

• Пікельній Марії за зайняте ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН;
  • Карпачовій Людмилі, Білоус Єсенії за зайняті призові місця в обласному і міському етапі XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Єднаймося ж, брати мої»;
  • Глушич Валерію, Бондаревській Анастасії за результативну участь у ІІ Всеукраїнських педагогічних читаннях «Філософсько-педагогічні аспекти формування свідомості технічної інтелігенції»;
  • Борульник Олександрі за участь в Х Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття» та ХІІ Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»;
  • Міхедькіній Валерії за перемогу в міському етапі обласного конкурсу літературно-мистецької та медіатворчості «Створи шедевр» в номінації «Мультимедійний проект».

На заході також відзначено продуктивну роботу вчителів-наукових керівників: Косолап О.О., Шашкіної Л.М., Міщенко А.М., Носової Н.М., Артьомової О.О., Чернової С.Є., Старко О.М., Германович Л.В.

Практичний досвід і спостереження свідчать, що зацікавленість науково-дослідницькою діяльністю сприяє формуванню активної особистості, орієнтованої на самовдосконалення й самореалізацію. Сподіваємося, що перші сходинки у світ науки стануть першими кроками до життєвого успіху!

Бажаємо юним дослідникам творчої наснаги й нових відкриттів!

Переглядів: 121 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0