Головна » 2018 » Апрель » 26 »

НА ЗАСАДАХ ДЕМОКРАТІЇ

Щороку напередодні літа в гімназії відбувається довгоочікувана подія-підсумкове свято «Віват, гімназіє!». 25 квітня традиційно пройшла конференція щодо визначення претендентів на нагородження в різноманітних номінаціях. В її роботі взяли участь гімназисти, вчителі та члени піклувальної ради гімназії.  Розмова  була побудована  за демократичними принципами. Бурхливо, іноді емоційно кожен з присутніх мав можливість вільно висловитися і поділитися власними думками. Члени  учнівського самоврядування презентували  рішення класних учнівських зборів. Спільним голосуванням визначені кандидатури на нагородження. Тож  всі разом чекаємо на головне свято року! Запрошуємо усіх бажаючих, хто вміє радіти за інших!

Переглядів: 107 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1