Меню
Головна » 2018 » Апрель » 26 »
17:00

«Демократична школа»

26 квітня в Селидівській загальноосвітній гімназії вкотре завітали улюблені тренери Філіпенко Тетяна та Бур’янова Тетяна. 
Заняття було присвячене моніторингу тих змін, що відбулися в житті освітнього закладу під час нашої участі у Всеукраїнській програмі «Демократична школа». У роботі взяли участь гімназисти, вчителі, адміністрація, батьки. Минув рік, ми багато чому навчились, відкрили в собі та інших прагнення до демократичного життя, зрозуміли, що все в нашому житті залежить від нас самих. Приємно, що в багатьох напрямках сфер демократичної культури, гімназія посідає високі рівні стандарту. 
Ми пишаємося своїми досягненнями, але розуміємо, що не можна поставити крапку в нашій історії крокування до демократії. Наша гімназійна спільнота – це своєрідна модель суспільства, яка допомагає учням зрозуміти сучасний світ. За цей рік ми навчились незалежно мислити, стали більш ініціативними, відповідальними, відкритими до нового, зрозуміли значення демократичних процедур, а головне – всіх запевнили, що в Україні є майбутнє, бо її майбутнє – це ми.

 

Переглядів: 48 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]