Головна » 2018 » Май » 7 »

Свято «Віват, гімназіє!»

5 травня 2018 року у Селидівській загальноосвітній гімназії  відбулося найвеличніше із свят навчального року «Віват, гімназіє!» Це традиційне свято – підсумок плідної роботи гімназійної родини за навчальний рік, на якому вітають учнів, що здобули високі результати в навчанні, творчості, спорті, наукових конкурсах. Традиційно на святі директор гімназії Куцева А.А. разом з гостями свята та представниками батьківської ради гімназії відзначали нагородами переможців  різних номінацій. Почесними гостями свята були: начальник відділу освіти Селидівської міської ради Соломахіна О.О., начальник відділення Приватбанку м.Курахове Симаков О.О., головний спеціаліст міської ради у справах сім’ї та молоді Слєпко Л.М., воїн- інтернаціоналіст, учасник ліквідації наслідків на ЧАЕС Сучков А.Є., керівник молодіжної платформи міста «START UP» Полгородник І.А. Цього року найвищою нагородою «Діамант року» були нагороджені учні, які досягли високих результатів у навчанні Пікельна М., Броднікова Є., Ларкін А. В номінації «Легіон року» були відзначені гімназисти: Марченко Є., Міхедькіна В., Унгурян М. В номінації «Науковець року» нагороди отримали Карпачова Л., Борульник О. Учні, які досягли високих результатів у навчанні, отримали нагороди у номінації «Кращий за предметом»: кращий фізик  2018 року -Єланський В., філолог - Васнєцова К.,  хімік – Дзюба В., біолог -  Хацько к., географ – Бондаревська А., літературознавець – Лобода В., інформатик – Бондарь Ю., знавець англійської мови – Глушич В., історик – Москалець М., еколог – Мамонтов Я.,правознавець – Злобіна А. Життєва позиція, активність у справах гімназії, міста , толерантність та цілеспрямованість допомогли гімназистам стати переможцями номінації «Лідер року». Найактивніші серед них були президент учнівського самоврядування Марченко Є., члени Президентської ради Міхедькіна В., Мураєнко Д., Тєлєбєнєв В. та організатори учнівських колективів. Підбивши підсумок навчального року, учні були нагороджені в інших номінаціях: «Інтелектуал-2018», «Творчість року» , « Читач року», «Душа класу», «Надійність», «Прорив року», «Рекорд року». Ми пишаємось нашими  спортсменами - переможцями номінації «Спортсмен року». Але таких високих результатів  гімназисти досягли завдяки підтримки вчителів, які спрямовують свої зусилля на виховання розумної, творчої та активної особистості. Традиційно в номінації «Сім’я року» було відзначено плідний вклад у навчально-виховний процес наших батьків. Але особливу подяку  за творчу, клопітку, спільну та надійну працю висловлюємо родинам Гусєвих, Куровських, Канашевичей, Гур’євських, Пенчук, Зеленських, Міненко, Семененко, Роговець, Агафонових. Солодкий подарунок  від Ірини Полгородник у номінації «Клас року-2018» отримали класні колективи 3(7) кл. (кл.кер. Кучко О.О.) та 6(10) кл.(кл.кер. Косолап О.О.) Приємно , що в цей день з нами разом були наші випускники Фокін Д., Артьомов Д., Кравченко В. За традицією свято завершилося гучним виконання Гімну гімназії. Ми не зупиняємось на досягнутому. Попереду нові конкурси, проекти, нові досягнення та перемоги . Але сьогодні ми з гордістю можемо сказати: « Віват, гімназіє!»

>>ПОВНИЙ ФОТОЗВІТ<<

Переглядів: 169 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1