Головна » 2018 » Май » 8 »

День Перемоги- свято памяті.

Все далі і далі в історії людства уходять ті страшні роки , що називаються Друга світова війна. Вже праправнуки її учасників сидять сьогодні за шкільними партами. Людям властиво пам’ятати добро. Але є таке поняття-«свята пам'ять». Саме дякуючи їй щорічно згадуємо тих, хто відстояв світле сьогодення в ті лихі сорокові. В ці травневі дні традиційно в гімназії проведено тематичні виховні години «І пам’ятає світ врятований»,  «Ми нащадки великої Перемоги», оформлено тематичну виставку памяті «Моя родина в історії другої світової». Традиційно гімназисти відвідали та привітали з цім святом своїх підшефних людей похилого віку, що мають статус «Діти війни», поклали квіти до пам’ятників  загиблим у Другій світовій. Учні 1-х класів провели конкурс малюнків на асфальті « Нам потрібен мир», а старшокласники присвятили  військово-спортивну квест-естафету    на честь історичних подій 73-ої річної давнини.

Переглядів: 94 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1