Головна » 2018 » Май » 14 »

Ювілейне свято

"КОЛОСОК"

Формування у підростаючому поколінні цілісного погляду на світ, уявлень про наукову картину Всесвіту, розширення та поглиблення знань із природних дисциплін, підтримка талановитих учнів та ініціативних вчителів - такі завдання ставлять перед собою організатори Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу «Колосок», в якому щорічно беруть активну участь учні гімназії восени та  навесні. Завдання конкурсу  спрямовані на формування екологічної поведінки, вивчення природних багатств рідного краю та формування  інформаційно-пізнавальних  компетентностей. Для дітей це дуже цікаво, бо участь у такому конкурсі є великим стимулом для подальшого вивчення природничих дисциплін.

Вже традиційно навесні 11 травня гімназійна родина вітала переможців «Колоска». Цього року це ювілейна дата - 15 років участі у. У цьому році в конкурсі брали участь 104 гімназиста.

На святі проводилась інтелектуальна гра «Найрозумніший». Учасниками гри стали : Кандила М., Дзюба В., Житня Є., Савченко В.,  Мураєнко Д., Чиркова О., Гварамія Л.(наймолодший учасник). Переможцем гри став учень 5(9)-А класу Савченко Владислав, а учень 4(8) класу Дзюба В’ячеслав почесно посів друге місце.

На святі усіх учасників «Колоска» директор гімназії Куцева А.А., заступник директора з навчальної роботи Петрик Н.П. та координатор конкурсу Міщенко А.М. нагородили іменними сертифікатами, відповідно до кількості балів та пам’ятними подарунками від організаторів конкурсу. З них 42 учня отримали золоті дипломи, 60 учнів є срібними призерами, а інші отримали дипломи учасників. Дуже раді, що на свято з музичними привітаннями завітала випускниця гімназії, неодноразово переможниця цього конкурсу Мацкевич І. Разом з колективом «Поки тріо»  подарувала усім глядачам музичні вітання, які гімназисти підтримали гучними оваціями.  Ведучими свята були Москалець М. та Ларкін А. Танок «маленьких колосків», учнів 1-А класу, який поставила учениця 3(7) класу Зеленська Д., пісні у виконанні Хоміч М., Іщун А. та вірш Радькова А. додали святу урочистості, а усім присутнім святковий настрій.

Бажаємо всім гімназистам цікавих відкриттів у країні Природознавства та нових перемог!

Переглядів: 142 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0