Головна » 2018 » Май » 21 »

«Свято вишиванки»

Рік участі гімназії у Всеукраїнській програмі «Демократична школа» навчив нас довіряти певні етапи організації позакласного життя учнівській громаді. Вони, учні, не підвели і на цей раз – провели «Свято вишиванки» в гімназії. І як завжди воно було цікавим, креативним. Серед усіх заходів особливо запам’яталась квест-подорож «Країна вишивана».

Учні 5-7 класів відвідали станції: «Поетична» (виконання вправи «Буріме»), «Історична» (тестові завдання з історії вишиванки та оберегів України), «Художню» (створення моделі «Лялька у вишиванці»), «Пісенну» (де вивчили пісню «Лише у нас на Україні»), «Танцювальну». На станціях їх гостинно зустріли учні 8-го класу, які підготували усі завдання та надали допомогу у їх виконанні. Підсумком була святкова презентація виконання роботи, а головне – танцювальний флешмоб під тільки що вивчену пісню.

Ну, що ж, свято вишиванки вдалося. Висновок: демократія в дії.

Переглядів: 65 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0