Головна » 2018 » Май » 23 »

«Учнівське самоврядування: досвід, проблеми, інновації, перспективи»

Актуальним питанням сьогодення в системі освіти є створення умов для розвитку особистості, яка б була активною в громадських справах, брала активну участь в організації та керівництві різноманітними процесами, удосконалювала та впроваджувала їх у життя. Наш час потребує лідерів нової формації: компетентних, відповідальних, цілеспрямованих, ініціативних, здатних неординарно мислити. У рамках Всеукраїнської програми «Демократична школа» цього року в гімназії були створені всі умови і можливості для реалізації організаторських та лідерських здібностей учнів. Наприкінці навчального року 23 травня у Селидівській загальноосвітній гімназії традиційно відбулася підсумково – звітня конференція учнівського самоврядування «Звітуємо. Аналізуємо. Плануємо.»  Основним завданням якої було підбити підсумки навчального року, оцінити діяльність учнівського самоврядування за 2017-2018 навчальний рік та спланувати подальшу роботу на наступний рік. На конференції були присутні делегати учнівських колективів та представники педагогічної громадськості. До складу президіума учнівського самоврядування були обрані активісти учнівського самоврядування: Капленко В., Максимчук М., Жалілова Є. Для ритмічної і злагодженної роботи був затверджений порядок денний:

1. Звіт організаторів 1(5)- 6(10) класів гімназії «Про підсумки роботи класних колективів за навчальний рік».
  2. Аналіз діяльності роботи учнівського самоврядування гімназії за

2017-2018 навчальний рік.

1. Планування роботи на наступний 2018-2019 навчальний рік.

Під час роботи конференції присутні мали змогу ознайомитися з підсумками роботи класних колективів гімназії, які презентували організатори 1-6 класів, заслухати звіт президента гімназії Марченко Є. «Про роботу учнівського самоврядування за 2017-2018 навчальний рік». Лідер учнівського самоврядування Медвецька О. презентувала присутнім соціальний проект «Стежинками добра». За результативну, творчу, наполегливу роботу в класному самоврядуванні організатори нагородили найактивніших учнів подяками та грамотами. Голосування делегатів проводилося за допомогою мандатів. За рішенням підсумково – звітньої конференції робота учнівського самоврядування гімназії у 2017-2018 навчальному році відповідає задовільному рівню. Бажаємо команді лідерів успіхів, нових звершень та натхнення в роботі у новому навчальному році!

Переглядів: 59 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0