Головна » 2018 » Май » 26 »

Дзвоник останній - крок у завтрашній день.

25-го травня в гімназії відбулося традиційне свято з нагоди закінчення навчального року. Воно розпочалося нетрадиційно, з веселого танцювального флеш-мобу.    Це був двадцятий  Останній дзвоник в історії гімназії. Когось він покликав у чергове канікулярне літо, назустріч сонцю, морю, новим друзям, а  випускникам нагадав про закінчення шкільного дитинства.

Гімназистів привітали шановні гості свята: начальник відділу освіти Селидівської міської ради Соломахіна Оксана Олександрівна, благочинний Селидівського округу протоієрей Сергій Мітітюк.

Директор гімназії Куцева А.А. підвела підсумки 2017-2018 навчального року, відмітила його високу результативність, відзначила ефективну працю педагогічного колективу, подякувала батьківській спільноті за підтримку та надану допомогу в організації навчально-виховного процесу.  Учнів, які закінчили цей навчальний рік на «відмінно», нагородила Похвальними листами, а випускників -  грамотами за особливі досягнення у вивченні окремих предметів. Найвищу  нагороду гімназії -елітний шарф - вручено трьом випускницям: Бондаревській  Анастасії, Соловйовій Альоні, Пікельній Марії. Вони  одинадцять  років демонстрували знання високого рівня, займали призові місця у предметних олімпіадах та конкурсах, брали активну участь  у громадському житті гімназії. Ці нагороди їм вручила  перший директор гімназії  Лобода Любов Іванівна.

Випускники зворушливо попрощались з гімназійною родиною, щиро висловили подяку за найкращі роки свого життя.

Тішить душу,  що серед гостей свята багато випускників минулих років та наші любі педагоги-ветерани. Мира усім, злагоди й добра.

У цей день за доброю традицією учні восьмого класу поклали квіти до могили воїна-інтернаціоналиста  Євгена Бондаря, а учні дев’ятих класів – до пам’ятника загиблим у Другій світовій війні.

Переглядів: 208 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1