Головна » 2018 » Май » 29 »

До літніх канікул готові!

Пролунав останній дзвоник, підвели підсумки, спланували відпочинок… а головне, потурбувались про безпеку життєдіяльності у літній період. Впродовж навчального року проводилась робота з формування у гімназистів потреби в дотриманні норм безпечного життя. До цього аспекту виховної роботи класні керівники підходять дуже ретельно, відповідально і саме таке ставлення до збереження здоров’я та життя вони  виховують у своїх учнів. «Здоров’я-головна цінність», «Безпека на кожен день», «Правила безпечного життя», «Подорож до країни здоров’я», «Дорожній патруль», «Пожежна безпека - безпечне життя», «Увага - ми на дорозі!»… Ці виховні заходи проведено творчо, креативно, з використанням інтерактивного підходу. Особливу увагу приділено мінній небезпеці. До цієї роботи залучено органи учнівського самоврядування. Саме через вожатський рух, ініціативу президентської ради гімназії проведено багато нестандартних уроків–практикумів. Підсумком у рамках тижня пропаганди правил безпеки життєдіяльності була квест-подоріж  «По мапі безпеки». На станціях мандрівників-учнів 1(5)-3(7) гостинно зустрічали старшокласники, які підготували цікаві завдання: кросворди, вікторини, змагання «Веломозаїка», надання першої домедичної допомоги «Нехворайка» тощо. Традиційно захід закінчено веселим танцювальним флешмобом.

Вважаємо, що до безпечного літа готові!

Переглядів: 76 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1