Головна » 2018 » Июнь » 19 »

Мовний табір влітку Go Camp

В Селидівській загальноосвітній гімназії з’явилася нова традиція – організовувати мовний табір влітку. Ще у лютому наша велика родина приєдналася до міжнародної ініціативи Go Global та програми Go Camp, щодо влаштування літніх мовних таборів у закладах середньої освіти. Метою організації таких таборів є популяризація вивчення іноземних мов, залучення до міжнародної спільноти, обмін культурними надбаннями, бо дуже часто в таких таборах працюють волонтери зі всього світу, спілкуючись англійською мовою з дітьми та навчаючи їх, в той же час знайомлячись з нашою культурою, історією тощо. Вдало пройшовши відбір та відвідавши методичні семінари у м.Ірпінь (за рахунок організаторів) в квітні, ми відкрили табір 6 червня. Десять днів для 15 учнів з 7 та 5 класів пролетіли геть непомітно. Граючи у різноманітні ігри: настільні, інтелектуальні, рухливі, спортивні, створюючи проекти в рамках теми табору: «Супергерої», відвідуючи парк та влаштовуючи барбекю, демонструючи наші таланти, дивлячись фільми, ми спілкувались англійською, легко та невимушено повторювали лексику та граматику. Мотивація в учнів щодо вивчення англійської, а головне практичне застосування мови під час комунікації, зросла. Щезла невпевненість у власних силах, стало зрозуміло,що кожен може розмовляти англійською, а у таких неформальних ситуаціях запам’ятовується все набагато швидше і якісніше. А ще під час проведення табору ми долучилися до Найбільшого уроку у світі від UNICEF та обговорили глобальні цілі сталого розвитку. Постанкетування показало, що 100% кемперів задоволені своїм перебуванням у таборі та залюбки відвідають його ще раз.

Переглядів: 85 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0