Головна » 2018 » Август » 17 »

День незалежності  України- з мрією у майбутнє.

На білому світі є різні країни, де ріки ліса і лани

Та тільки одна на землі Україна, а ми-її доньки, сини

Усюди є небо, і зорі скрізь сяють, і квіти усюди ростуть

Та тільки одну Батьківщину ми маємо- Її Україною звуть!

Серпень вінчає літо,  він очікуваний,  щедрий, багатий… Тому і свята, що ми відзначаємо в цьому місяці є важливими, ваговими.  День Незалежності України широко відзначається по всій країні.  Ми живемо у  знаковий час. Трагічний,  але й героїчний. Цей час переломний. Час нового бачення України світом. Комусь цікаво жити, бо вони знають  Україну різних епох, але щасливими  можна вважати тих, хто сьогодні сидить за шкільною партою, бо вони знають і люблять одну  Україну - вільну і незалежну!  Вони вірять в її,  та своє світле майбутнє, які нерозривно між собою пов’язані. Вони мріють, будують плани, готуються до життя в демократичній державі.  За рік участі в Всеукраїнській Програмі «Демократична школа» гімназисти навчились чути інших,  проявляти ініціативу, брати на себе відповідальність, жити не спогадами, а сьогодні і зараз. Про це йшлося у розмові з учнями 4-го класу біля тематичної полиці «З Україною в серці», яку провела бібліотекар гімназії Янковська Н.В.

Соціальним педагогом Жабіною Ю.О. разом з активістами гуртка «Школа лідера» оформлено виставку малюнків юних дарувань гімназії « Моя Україна - єдина країна» та підготовлено тематичну екскурсію для первачків «Ми завтра твоє, Україно!», яку вони проведуть у День Знань.

23 серпня українці відзначають День державного прапора України.  Прапор - це один із головних символів нашої держави. До цього свята працівниками гімназії проведено флешмоб  «З вірою у рідну Україну».

Переглядів: 82 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0