Головна » 2018 » Сентябрь » 1 »

СВЯТО ЗНАНЬ

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї гімназійної родини, — день зустрічі зі своїми вчителями та однокласниками, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Це свято для тих, хто вперше в цей вересневий день переступив поріг нашої гімназії – учні 1(5)-А класу та їх класний керівник Корнюхова Вікторія Леонідівна, учні 1(5)-Б класу їх класний керівник Чернова Світлана Євгеніївна. А ще, найголовніше, що цього року це ювілейне свято. Почесними гостями свята були перший директор гімназії Лобода Л.І., ветерани педагогічної праці Назаренко А.І., Дараган Т.В., випускники 1999 року – Прусенок М., Молчанова А. З початком нового2018-2019 навчального року усіх присутніх привітала директор гімназії Куцева Алла Анатоліївна, побажавши міцного здоров’я, нових успіхів, знань та перемог. За увагу до спільних справ, людяність, турботу та допомогу під час підготовки закладу до нового навчального року Алла Анатоліївна щиро подякувала родині Канашевич та робітникам гімназії. Від імені батьків Кудякова Р.Ф. привітала зі святом батьків, учнів та вчителів гімназії. Наймолодшій першокласниці Тимофєєвій Софії випала честь дати перший у новому навчальному році дзвоник, а допомагали їй учні 7(11) класу Бережний Д. та Гладкий С.
Пролетіло вже 20 років, як вперше поріг нашого навчального закладу нового типу переступили найкращі учні міста - майбутні гімназисти. Разом з педагогічним колективом під керівництвом директора гімназії Лободи Л.І. вони започаткували спільну історію.
За доброю традицією учні 7 класу поклали квіти до меморіалу Слави, а учні 5(9) класу - на могилу Євгенія Бондаря, який загинув в Афганістані.
За підготовчу роботу та допомогу в організації свята Першого дзвоника слова вдячності учням 3(7) класу їх кл. керівнику Германович Л.В., батькам 2(6)-Б кл. Елларян Т.А., Пенчук Т.О. та родині Зеленських.
Нехай буде успішним, веселим та продуктивним новий навчальний рік! Рушаймо дружньо у край цікавих наук і невичерпних знань!

Переглядів: 72 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1